نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار کشور از سوم تا پنجم شهریور ماه جاری همزمان با هفته دولت در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار گردید.
دانشگاه آزاد اسلامی بصورت مجتمع با مشارکت ده واحد دانشگاهی در یک غرفه مجتمع به متراژ 108 متر بزرگترین غرفه را به خود اختصاص داده بود. با توجه به گستردگی محصولات و تنوع در پوشش محصولات قابل عرضه غرفه دانشگاه از پربازدیدترین غرفه¬ها در این نمایشگاه بوده است. بطور کلی در این نمایشگاه 90 غرفه با حضور 96 دانشگاه، مرکز پژوهشی، پارک علم و فناوری، مرکز رشد، شرکت خصوصی، بانک، صندوق و موسسه سرمایه گذاری و حمایتی دولتی و بخش خصوصی از 23 استان کشور حضور داشتند.
در مراسم افتتاحیه نمایشگاه رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان،مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرائی استان حضور داشتند و در مراسم اختتامیه نیز علاوه بر دکتر واشقانی فراهانی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر احمدی معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس و معاونین و مدیران سازمان ،مدیران دستگاه های اجرایی استان و روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گیلان ،مدیران شرکتهای دانش بنیان ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه ،مدیران پارک علم و فناوری استان و دبیر و اعضای ستاد هفته پژوهش کشور و پژوهشگران کشور حضور داشتند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری دستگاه عابر چاپ به عنوان منتخب کشوری و پنج محصول فناورانه شامل لامپ LED فوق کم مصرف، منابع تغذیه سوئیچینگ، سیستم موقعیت یاب، سامانه¬های موتور جستجو و سایت ساز را در این نمایشگاه بین المللی ارائه نمود.

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 111    ديروز: 123    اين ماه: 111    تاکنون : 36795