گروه خبری : آموزش


شبکه ملی اطلاعات چیست؟ در سال‌های اخیر زیاد نام شبکه ملی اطلاعات به گوش ما خورده است.
(1395/12/19 3:30:50 PM)
شبکه ملی اطلاعات یکی از مفاهیمی است که در سال‌های گذشته بسیار از آن نام برده شده است. اما تفاسیر و تعریف‌های بسیاری در مورد آن وجود دارد که برخی از آن‌ها موجب نگرانی کاربران می‌شوند. این در حالی است که در بیشتر موارد این شبکه به‌درستی تعریف نشده است و مفهوم گنگی از آن برای کاربران به‌ جا مانده است.
image
سه نکته بازاریابی که استارت‌آپ ها برای رشد سریع باید بدانند.
(1395/12/4 9:40:48 AM)
استارت‌آپ‌ها پدیده‌هایی نوظهور در حوزه کسب‌وکار هستند که با شتاب در مسیر رشد گام برمی‌دارند. در جهان امروز که رقابت در آن حرف اول را می‌زند هرروزه با کارآفرینانی روبه‌رو می‌شویم که با ایده‌هایی نو در حوزه کسب‌وکار به دنبال موقعیت شغلی مناسبی برای خود هستند.
image
سه ایده برای شبکه‌سازی استارت‌آپی که واقعاً جواب می‌دهند
(1395/12/4 9:20:52 AM)
ممکن است شبکه‌سازی سخت باشد، مخصوصاً در سیلیکون ولی یا هر مرکز استارت‌آپی دیگر. در رویدادهای بزرگ، غالباً شناسایی و تشخیص کارآفرینان قلابی از آن‌هایی که چیزهای شگفت‌انگیزی می‌سازند یا ارتباطات فوق‌العاده‌ای دارند، کار دشواری است؛ بنابراین غیرمعمول نیست که بعد از چند ساعت با خستگی و بی‌حوصلگی، بدون هیچ نتیجه‌ای، رویداد را ترک کنید.
image
پنج مزیت رقابتی استارت‌آپ‌ها نسبت به شرکت‌های بزرگ
(1395/12/4 9:14:02 AM)
زمانی‌که برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی یک کسب‌وکار می‌کنید در حقیقت فعالیتی تهدیدآمیز را آغاز کرده‌اید. شما با بسیاری از چالش‌ها و ناهمواری‌هایی در طول مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار خود مواجه خواهید شد که هرگز یک کسب‌وکار استقراریافته با آن رو‌به‌رو نشده و نگرانی از بابت آن‌ها ندارد.
image


<< 1>> 

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 34    ديروز: 101    اين ماه: 787    تاکنون : 46705