عبارت جستجو :
انتخاب تاریخ
برای جستجو در برچسب‌ها کلمات را با + از هم جدا کنید.

شش نکته مهمی که فارغ‌التحصیلان قبل از پیوستن به استارتآپ‌ها باید به آن توجه کنند
گروه خبری : آموزش  (1396/3/20 9:36:59 AM)
زمانیکه فارغ‌التحصیلان جدید با اشتیاق فراوان به بازار کار روی می‌آوردند، بسیاری از افراد به دنبال بدست آوردن مشاغلی در استارتآپ‌ها بجای یافتن فرصت کاری در یک شرکت بزرگ هستند. در حقیقت، بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط شرکت "اکسنچر " در سال 2016، تنها 14 درصد از فارغ‌التحصیلان در کشور آمریکا به دنبال یافتن شغل در شرکت‌های بزرگ و نام‌دار هستند، 44 درصد از فارغ‌التحصیلان تمایل دارند تا در شرکت‌های استارتآپی و یا شرکت‌های کوچک مشغول به کار شوند.
image
شبکه ملی اطلاعات چیست؟ در سال‌های اخیر زیاد نام شبکه ملی اطلاعات به گوش ما خورده است.
گروه خبری : آموزش  (1395/12/19 3:30:50 PM)
شبکه ملی اطلاعات یکی از مفاهیمی است که در سال‌های گذشته بسیار از آن نام برده شده است. اما تفاسیر و تعریف‌های بسیاری در مورد آن وجود دارد که برخی از آن‌ها موجب نگرانی کاربران می‌شوند. این در حالی است که در بیشتر موارد این شبکه به‌درستی تعریف نشده است و مفهوم گنگی از آن برای کاربران به‌ جا مانده است.
image
فراخوان جذب و پذیرش واحدهاي فناور با هدف ارائه خدمات حمایتی به افراد
گروه خبری : اخبار مرکز  (1395/12/4 10:02:41 AM)
فراخوان جذب و پذیرش واحدهاي فناور با هدف ارائه خدمات حمایتی به افراد حقیقی و حقوقی جهت ارتقاء سطح دانش و تکنولوژي در صنعت
image
سه نکته بازاریابی که استارت‌آپ ها برای رشد سریع باید بدانند.
گروه خبری : آموزش  (1395/12/4 9:40:48 AM)
استارت‌آپ‌ها پدیده‌هایی نوظهور در حوزه کسب‌وکار هستند که با شتاب در مسیر رشد گام برمی‌دارند. در جهان امروز که رقابت در آن حرف اول را می‌زند هرروزه با کارآفرینانی روبه‌رو می‌شویم که با ایده‌هایی نو در حوزه کسب‌وکار به دنبال موقعیت شغلی مناسبی برای خود هستند.
image
سه ایده برای شبکه‌سازی استارت‌آپی که واقعاً جواب می‌دهند
گروه خبری : آموزش  (1395/12/4 9:20:52 AM)
ممکن است شبکه‌سازی سخت باشد، مخصوصاً در سیلیکون ولی یا هر مرکز استارت‌آپی دیگر. در رویدادهای بزرگ، غالباً شناسایی و تشخیص کارآفرینان قلابی از آن‌هایی که چیزهای شگفت‌انگیزی می‌سازند یا ارتباطات فوق‌العاده‌ای دارند، کار دشواری است؛ بنابراین غیرمعمول نیست که بعد از چند ساعت با خستگی و بی‌حوصلگی، بدون هیچ نتیجه‌ای، رویداد را ترک کنید.
image
پنج مزیت رقابتی استارت‌آپ‌ها نسبت به شرکت‌های بزرگ
گروه خبری : آموزش  (1395/12/4 9:14:02 AM)
زمانی‌که برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی یک کسب‌وکار می‌کنید در حقیقت فعالیتی تهدیدآمیز را آغاز کرده‌اید. شما با بسیاری از چالش‌ها و ناهمواری‌هایی در طول مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار خود مواجه خواهید شد که هرگز یک کسب‌وکار استقراریافته با آن رو‌به‌رو نشده و نگرانی از بابت آن‌ها ندارد.
image
عنوان خبر
گروه خبری : ویترین محصولات  (1395/11/14 1:09:07 AM)
لید خبر
image
پیام تسلیت دکتر نیازآذری در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی
گروه خبری : اخبار مرکز  (1395/10/22 1:23:14 PM)
دکتر کیومرث نیازآذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
image
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پی ارتحال جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)
گروه خبری : اخبار مرکز  (1395/10/22 1:20:18 PM)
دکتر میرزاده: تاریخ، پژواک ندای حق طلبی و یک عمر مبارزه مخلصانه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسیر حق و عدالت را هرگز از یاد نخواهد برد.
image
رونمائی از 3 محصول مرکز رشد فناوری اطلاعات در صنعت در فن بازار کشوری نمایشگاه پژوهش و فناوری
گروه خبری : اخبار مرکز  (1395/10/2 12:13:43 PM)
با حضور دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی از 3 محصول فناورانه مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در فن بازار هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور در محل دائمی نمایشگاه ها رونمایی شد.
image
برگزاری سمینار نقش مراکز داده در شکل دهی کسب و کار نوین در مرکز رشد واحد ساری
گروه خبری : سمینارها و جشنواره ها  (1395/5/6 1:35:12 PM)
مرکز رشد فناوری اطلاعات در صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در راستای تحقق ظرفیتها در حوزه اقتصاد دانش بنیان و ایفاء نقش خود در راستای سیاستهای دولت محترم در جهت توسعه کسب و کار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، سمینار علمی و تخصصی " نقش مراکز داده در شکل دهی کسب و کارهای نوین " را با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار مینماید.
image
بازدید دکتر میرزاده از نمایشگاه محصولات مرکز رشد فناوری اطلاعات در صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری
گروه خبری : اخبار مرکز  (1395/4/30 1:02:17 PM)
دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که به اتفاق معاونان و مدیران کل سازمان مرکزی برای شرکت در جلسه هیات امنای استان مازندران، به شهر ساری سفر کرده، به همراه دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران و دکتر کیومرث نیازآذری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از نمایشگاه محصولات دانش بنیان و فن بازار و واحدهای فن آور بازدید کرد.
image
موافقت اولیه راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناوری واحد ساری صادر گردید
گروه خبری : اخبار مرکز  (1393/6/15 11:28:26 AM)
مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با نام "فناوری اطلاعات در صنعت" در جلسه شورای راهبردی و سیاستگذاری مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی برنامه کسب و کار مرکز مورد بررسی و موافقت اولیه راه اندازی آن به تصویب رسید.
image

عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 53    ديروز: 264    اين ماه: 4334    تاکنون : 58771